Skuteczne preparaty na glony

Skuteczny i bezpieczny

Posiadając działkę rekreacyjną lub przydomowy ogródek, na którym znajduje się sztucznie zbudowany zbiornik wodny, warto dobrze podejść do zadbania o jego czystość. Największym problemem okazują się glony, które w sprzyjających warunkach potrafią bardzo szybko namnażać się i sprawić, że woda stanie się mętna i nieestetyczna. Jest wiele sposobów na walkę z tymi mikroorganizmami – robi to nawet sama natura – a jednym z nich jest preparat na glony do oczka wodnego. Dzięki temu specyfikowi, dodawanemu regularnie i w odpowiedniej ilości do wody zbiornika, można uratować nawet najbardziej zaniedbane lub źle zaprojektowane konstrukcje.

Preparat na glony do oczka wodnego sprawdzi się zarówno, jako środek pomocniczy dla pomp wodnych z filtrem, jak i jako samodzielny produkt prewencyjny. Różna pojemność, jaką znajdą Państwo w naszym sklepie, może dodatkowo dostosować się do potrzeb klienta i wielkości oczka. Poczynając od opakowań o pojemności 250 ml, a kończąc na 3 litrowych butelkach, jesteśmy w stanie sprostać każdemu zapotrzebowaniu i to w rozsądnej cenie, jak na tak skuteczne i dobre jakościowo środki chemiczne.

Ponadto każdy preparat na glony do oczka wodnego, który znalazł się w naszym sklepie internetowym, jest w 100% przyjazny dla środowiska oraz żyjących w zbiorniku zwierząt i roślin. Jedynie glony mogą obawiać się naszej oferty – zarówno te nitkowate, jak i planktonowe. Dostępna forma preparatu na glony do oczka ogrodowego to w przypadku naszej oferty wybór pomiędzy płynem a granulatem. Zapraszamy do zakupów!