Pompa wodna – kompleksowa oferta

Dobrze zaprojektowane oczko wodne nie ocenia się tylko na podstawie wielkości, umiejscowienia, czy też estetycznego zagospodarowania brzegu. Istotna jest tu również przemyślana budowa oraz zminimalizowanie zanieczyszczenia wody – zwłaszcza jeśli zamierzamy wpuścić do niej ryby. Pompa wodna, którą można podłączyć do filtru wodnego doskonale poradzi sobie w tym drugim przypadku i nie tylko sprawi, że zbiornik będzie klarowny, ale i skutecznie pozbędzie się namnażających się glonów oraz opadłych liści. Z pomocy pompy do oczka wodnego korzystają bardzo często fontanny ogrodowe, gdyż jest to urządzenie, które może pracować w pełnym zanurzeniu na głębokości nawet kilku metrów.

Pompa fontannowa dba również o odpowiednie napowietrzenie wody, co jest szczególnie ważne dla roślin oraz zwierząt w niej żyjących. Jednak z uwagi na ciągłą pracę oraz ilość wody przepływającej przez to urządzenie w ciągu godziny, konstrukcja ta powinna również charakteryzować się energooszczędnością. W ofercie naszego sklepu zawsze znajdą Państwo odpowiedni model pompy wodnej, dzięki któremu skonstruowana fontanna ogrodowa lub kaskadowa będzie zarówno doskonale prezentować się w wybranym otoczeniu jak i stanowić ekonomiczne, nowoczesne i proste w obsłudze rozwiązanie.

Renomowane i energooszczędne modele

Każda pompa do oczka wodnego, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów, pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów: AquaEl, Eheim, Aqua-Szut, Sera oraz Tetra. Z chęcią doradzimy model, który spełniając Państwa indywidualne potrzeby będzie charakteryzował się najlepszym stosunkiem mocy do przepływu oraz będzie w stanie zasilić żądana ilość obiegów – fontannę ogrodową, kaskadę, filtr wody oraz wiele innych konstrukcji. Aktualnie największą popularnością i zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się produkty z serii PFN. Każda pompa fontannowa należąca do tej części asortymentu została bowiem wyposażona w zdalne sterowanie, dzięki czemu zmiana parametrów jej pracy nie wymaga zanurzenia rąk w wodzie.

Mamy coś zarówno do niewielkich inwestycji i rozwiązań komercyjnych, jak i produkty dedykowane klientom o specjalistycznych potrzebach. Dzięki temu w naszym asortymencie mogła znaleźć się zarówno pompa do oczka wodnego, zdolna obsłużyć przepływ rzędu 500 l/h, jak i pompa fontannowa o przepustowości 25 000 l/h i mocy ponad 500 W.